Zshokuj się na zimę!

Listopad 17, 2015 / Styl życia / 0

Uprawianie sportu zimą to prawdziwe wyzwanie! Szybko zapada zmrok, zimne powietrze utrudnia oddychanie, a wyjście na trening wymaga wielkiego samozaparcia. Oprócz bielizny termoaktywnej, ciepłej czapki i odpowiednich butów kobiety często zapominają o najważniejszym – odpowiednim wsparciu dla biustu.

Shock Absorber oferuje modele zaprojektowane odpowiednio do różnych aktywności fizycznych. Podczas jazdy na nartach, na snowboardzie, czy podczas treningu na dworze nasze ciało jest szczególnie narażone na czynniki zewnętrzne. Biustonosz redukuje nadmierny ruch, podskakiwanie piersi o 78% oraz zapewnia najwyższy możliwy komfort nawet podczas niskiej temperatury!

S4490.1

Kup Shock Absorber B4490 z 50% rabatem!

Shock Absorber Sport Bra with Maximum Support – stanowiący doskonałe wsparcie dla piersi przeznaczony do różnych dyscyplin, w których potrzebne jest wysokie podtrzymanie (jazda na nartach, snowboardzie, łyżwiarstwo). Posiada profilowane, wyściełane i regulowane ramiączka. Wykonany jest z połączenia materiałów syntetycznych, które wchłaniają nadmiar wilgoci i przepuszczają powietrze, dzięki czemu będzie idealnym modelem na zimowy trening.

10083Kup Shock Absorber B4490 z 50% rabatem!

Shock Absorber D+ Flexiwire przeznaczony jest dla większych biustów i skonstruowany specjalnie, żeby jak najlepiej podtrzymywać biust i nie przeciążać kręgosłupa i ramion. Posiada zaawansowane, giętkie fiszbiny zapewniają komfort i odpowiednie podtrzymanie, szerokie i regulowane ramiączka, które nie wrzynają się w ramiona oraz nieobcierające zapięcie na 3 haczyki, dzięki czemu nadaje się do ćwiczeń na macie. Wyjątkowy poziom wsparcia dopasowuje rozmiar biustonosza do poziomu aktywności. Idealny do wędrówek górskich oraz wieczornego joggingu.

 

 

S00BZ.1

Kup Shock Absorber S00BZ!

Shock Absorber Ultimate Run Bra – biustonosz odpowiednio przytrzymujący piersi podczas dynamicznego wysiłku fizycznego (jazda na nartach, snowboardzie) to zimowy „must have” dla biegaczek. Shock Absorber wyszła naprzeciw oczekiwaniom płci pięknej, tworząc stanik, do którego możemy doczepić moduł do pomiaru tętna, rezygnując przy tym z samodzielnego paska, który ułatwi trening podczas największych mrozów.

 

S015F.1

Kup Shock Absorber S015F!

Shock Absorber Active Shape Support to biustonosz sportowy doskonale sprawdza się podczas zimowych spacerów górskich, rekreacyjnej jeździe na łyżwach czy nartach. Wykonany z połączenia materiałów syntetycznych wchłaniających nadmiar wilgoci i przepuszczających powietrze doskonale sprawdzi się podczas niskich temperatur. Zastosowanie elastanu sprawia, że materiał jest niezwykle elastyczny i świetnie dopasowuje się do sylwetki ćwiczącej. Biustonosz posiada elastyczne, przepuszczające powietrze usztywniane miski, regulowane ramiączka, całkowicie rozpinany tył dla większej wygody podczas zakładania i zdejmowania, nieobcierające, trzyrzędowe zapięcie oraz miękki i szeroki pas tylny dla maksymalnej wygody

 

 


Dodaj komentarz