Wybierz swój kolor na wiosnę

Maj 4, 2016 / Styl życia / 1

Wiosna jest świetnym momentem na wszelkiego rodzaju zmiany. Łatwiej wtedy jest nam zacząć nową dietę, rozpocząć  uprawianie nowej dyscypliny sportu, zaplanować wakacje życia do zupełnie nieznanego miejsca. W modzie to idealny moment na to, żeby poeksperymentować z nowymi barwami, czy odważniejszymi stylizacjami. Postawmy więc w tym sezonie na coś innego, zarówno jeśli chodzi o strój codzienny, jak i to, co jest pod nim, czyli bieliznę.

Chcąc iść z duchem czasu, możemy zainspirować się kolorami, które zostały wybrane jako najmodniejsze w tym sezonie (tak zwane kolory roku Pantone’a), czyli kwarcowy róż (rose quartz) oraz delikatny błękit (serenity).

Trendy-2016-Pantone-Rose-Quartz-Serenity-blog-Royal-Stone1-300x156

Źródło: http://www.pantone.com/color-of-the-year-2016

Ten zestaw kolorystyczny z pewnością sprawdzi się w codziennych stylizacjach. W przypadku bielizny kolory te będą świetnie się komponować z pastelowymi wiosennymi stylizacjami. Kolory te dobrze też sprawdzą się w makijażu. Nie przesadźmy jednak. Jeśli barwy te zastosujemy w nadmiarze, może powstać efekt pisanki.

Wśród naszych modeli w Butiku Bielizny szczególnie polecamy firmę Empreinte oraz Gossard. Modele zaprojektowane przez te marki z pewnością podkreślą naszą kobiecość, a przede wszystkim subtelność, jeśli chcemy postawić na bardziej dziewczęcy, zwiewny wygląd. Wprowadzą nas też w wiosenny nastrój.

16011

EMPREINTE

Hanae

 

9029n

GOSSARD

Padded Bra

15396

MARLIES DEKKERS

Dame de Paris

Kolory te najlepiej łączyć z barwami neutralnymi. Najlepszym rozwiązaniem będzie szarość, biel, bądź czerń. Warto trzymać się tu zasady trzech kolorów, by nasza stylizacja nie była przeładowana. Przykładowo dobrym rozwiązaniem może być zestawienie ze sobą błękitu, czerni oraz szarości i konsekwentne ich stosowanie w całej stylizacji. W przypadku bielizny możemy bardziej poszaleć. Oczywiście jak każdej wiosny wszystkie odcienie pastelowe są w modzie i to od naszego gustu, inwencji twórczej, czy też nastroju zależy, na który z nich postawimy. Nadal bardzo w modzie jest miętowy oraz liliowy, a także brzoskwiniowy.

A jakie są wasze ulubione kolory na wiosnę?

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Życzymy Wam udanej zabawy z kolorami!

 


Komentarze: 1 dla Wpisu Wybierz swój kolor na wiosnę

Dodaj komentarz