Przywitaj wiosnę świeżością!

Marzec 30, 2016 / Świat bielizny / 2

Z każdym nadejściem wiosny chcemy odświeżyć nasze otoczenie – sprzątamy, odkurzamy i pierzemy, aby odgonić od siebie ponure dni zimy. Przeglądając zawartość naszej szafy warto również dokładnie sprawdzić naszą kolekcję bielizny.

Nowy sezon, nowy rozmiar?

To doskonały moment, aby upewnić się czy uprzednio dobrany biustonosz wciąż leży na nas idealnie. Odpowiedni rozmiar jest gwarancją, że bielizna będzie zdobiła nasze ciało, dbała o nasz biust, a także będzie służyć nam długi czas. Jeśli nie mamy w tej kwestii pewności to świetna okazja na odwiedziny w jednym z salonów BOUTIQUE BIELIZNY, gdzie nasze Ekspertki Profesjonalnego Doboru Bielizny pomogą doradzić w tej kwestii.

Złote zasady pielęgnacji bielizny

Wiosną również warto przypomnieć wszystkie najważniejsze zasady pielęgnacji i przechowywania naszych biustonoszy.

  • Bieliznę należy prać ręcznie w delikatnym płynie bez dodatku substancji zmiękczających, dzięki czemu na dłużej zachowa swoją elastyczność. Nie zaleca się prania biustonoszy w pralce – nawet przy zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń mogą ulec uszkodzeniu.
  • Biustonosze powinno się suszyć w temperaturze pokojowej (nie na kaloryferze!), rozkładając je płasko na ręczniczku. Zalecamy unikania suszenia na sznurku, ponieważ w ten sposób mogą się rozciągać i deformować. Wypraną bieliznę należy przechowywać w pozycji rozłożonej.
  • Nie zapominajmy też, że biustonosz nie powinien być noszony przez dwa dni z rzędu, ponieważ włókna potrzebują przerwy na powrót do swojej pierwotnej formy. Korzystając ze wszystkich tych porad, będziemy mogły cieszyć się nimi nawet przez dwa lata.

Dlatego przejrzyjcie swoje szafy, zróbcie gruntowne porządki, a jeśli będziecie mieć jakiekolwiek wątpliwości dotyczące bielizny odwiedźcie BOUTIQUE BIELIZNY lub napiszcie do nas maila, a chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!


Komentarze: 2 dla Wpisu Przywitaj wiosnę świeżością!

Dodaj komentarz