Poradnik świąteczny – pomysły na prezenty!

Grudzień 11, 2015 / Świat bielizny / 0

Cały rok niecierpliwie wyczekujemy świąt Bożego Narodzenia i magicznej rodzinnej atmosfery, która im towarzyszy. Jest to absolutnie niepowtarzalny moment, gdy cała rodzina z radością zasiada przy wigilijnym stole, wspólnie śpiewa kolędy a w tle migoczą lampki na bogato przybranej choince.

Zanim jednak w domu słychać będzie wesoły gwar gości a kuchnia wypełni się świątecznymi aromatami, trzeba wszystko przygotować. Dobra organizacja to podstawa udanych świąt. Jeśli wszystkie obowiązki wcześniej rozplanujemy unikniemy świątecznej paniki i zostanie nam sporo czasu na kupowanie prezentów. Ta właśnie czynność to najprzyjemniejsza część bożonarodzeniowej krzątaniny. Bo przecież każdy, od najmłodszych aż po seniorów rodu, nieśmiało zerka w stronę świątecznego drzewka czy w tym roku pojawią się dla nich prezenty.

Choć trzeba przyznać – wybranie idealnego prezentu to odwieczny problem, ponieważ nigdy do końca nie jesteśmy pewni czy dana rzecz spodoba się obdarowanej osobie.

Dlatego właśnie mamy dla Was mały przewodnik po świątecznych upominkach, które bez problemu dostaniecie w Boutique Bielizny. Gwarantujemy, że każda kobieta, której podarujecie naszą bieliznę będzie zachwycona!

Dla partnerki, która ceni sobie elegancję i seksapil:

triangle boutique bielizny

marlies|dekkers – triangle powdery pink

 

Dla mamy, która uwielbia koronki i stawia na wygodę:

07122-byzance

Empreinte – Irina

 

Dla córki, która z dziewczynki staje się piękną kobietą:

14717Gossard – Graphic Floral

 

Dla ukochanej cioci, która wiecznie narzeka, że nigdzie nie ma biustonosza w jej rozmiarze:

panache_black_7831_eclipse_blush_balconnet_f

Panache – Tango Eclipse Bal

 

Dla przyjaciółki, która uwielbia chodzić w sukienkach z odkrytymi ramionami:

12497Wonderbra – Strapless

Tym prostym sposobem problem prezentów macie rozwiązany!

Pamiętajcie jednak, że w czasie trwania świąt Bożego Narodzenia najważniejsze jest, aby spędzić czas z najbliższymi w rodzinnej atmosferze. Zatem 24 grudnia wyłączcie telefon, komputer czy telewizor i pośpiewajcie razem kolędy lub po prostu porozmawiajcie o sprawach, na które nie ma czasu na co dzień. 🙂

 

 


Dodaj komentarz