Boutique Bielizny_blog_fot.MonikaSzalek

Najlepszy strapless na świecie!

Listopad 4, 2015 / Świat bielizny / 0

Czy wiesz, że istnieje doskonały strapless dla Ciebie, bez względu to, czy masz mały, czy duży biust? Wonderbra zachwyca kobiety na całym świecie: idealnym dopasowaniem, optymalnym podtrzymaniem i sensualnym, kobiecym wzornictwem.

AB Ovo_blog_fot.MonikaSzalek (27 of 90)

AB Ovo_blog_fot.MonikaSzalek (30 of 90)

Sprawdź straplessy marki Wonderbra

To dzięki marce Wondebra powstał pierwszy na świecie push-up stworzony w 1963 roku model stał się najlepiej sprzedającym się biustonoszem w Kanadzie i wkrótce opanował cały świat.

Lata obserwacji i testów sprawiły, że Wondebra stał się ulubieńcem milionów kobiet. W biustonoszach tej marki piersi prezentują się wyjątkowo korzystnie – wysokie miseczki zbierają biust, a głębokie wycięcie z przodu sprawia, że biustonosz sprawdza się idealnie nawet przy trudnych dekoltach. Wondebra pasuje doskonale zarówno do eleganckich sukienek, sukni ślubnych, jak i klasycznych, codziennych t-shirtów.

AB Ovo_blog_fot.MonikaSzalek (35 of 90)

boutique bielizny strapless

AB Ovo_blog_fot.MonikaSzalek (38 of 90)

Wonderbra – Ultimate Strapless

W bestsellerowej linii biustonoszy Ultimate Strapless wykorzystywana jest technologia „hand shaped” – poliwęglanowych rączek, które zapewniają idealne wsparcie dla każdego rodzaju biustu. Krój Ultimate Strapless wyróżnia się spośród innych biustonoszy bez ramiączek zarówno wyglądem, jak i techniką wykonania, a koronkowe detale są niezwykle kobiece i eleganckie. To biustonosz, w którym możesz skakać, tańczyć, ruszać się, a on i tak pozostanie na swoim miejscu!

AB Ovo_blog_fot.MonikaSzalek (46 of 90)

Zdjęcia: Monika Szałek


Dodaj komentarz