Myśl o biuście- akcja charytatywna

Listopad 5, 2015 / Bez kategorii / 0

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Dlatego Boutique Bielizny postanowił włączyć się w pomoc osobom chorym na raka.

Zadaniem kampanii jest promowanie badań profilaktycznych, chciałyśmy jednocześnie podkreślić piękno kobiecego ciała, aby akcja była kwintesencją tego co nas otacza na co dzień  czyli kobiecości. Tak powstał pomysł na obrazy malowane ciałem!

blog mysl o biuscie

Do akcji zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną z BB fotografkę Kasie Paskude, która od 2011 roku jest głównym fotografem magazynu „Gentleman”, gdzie prowadzi swój dział „Paskuda Obiektywnie”. Aktualnie wraz z Lidią Popiel kończą pracę nad wydaniem własnego magazynu o tematyce fotograficznej Photo Culture Magazine.

W akcję zaangażowało się 12 kobiet-ikon: Hanna Bakuła, Alicja Borkowska, Olga Borys, Magdalena Cwenówna, Anna Jurksztowicz, Anna Korcz, Katarzyna Kowalczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Modra, Ewa Pacuła, Lidia Popiel i Maria Rotkiel. Gwiazdy wzięły udział w sesji zdjęciowej do limitowanego kalendarza.

kalendarz

Premiera fotografii i obrazów miała miejsce  27.10.2015 r.  w Domach Mody Modo w Warszawie. Na wernisażu pojawiło się wiele gwiazd, które zechciały wesprzeć akcje.gwiazddyyy

Podczas wernisażu odbyła się również aukcja obrazów. Na cele fundacji udało się zebrać 7600zł. Jednak to nie koniec akcji, wciąż możesz pomóc kupując kalendarz gdyż zyski z sprzedaży fotografii oraz obrazów zostaną przekazane na fundację Rak’n’Roll oraz walkę z rakiem piersi…

Kalendarz znajdziesz tutaj: mysl-o-biuscie2016


Dodaj komentarz