Seafolly

Kostiumy kąpielowe, cz. III

Lipiec 29, 2015 / Bez kategorii / 0

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe zyskują coraz więcej zwolenniczek. I bardzo dobrze! Przełamujemy stereotyp dotyczący monokini: nie chodzi w nich wyłącznie o zakrywanie mankamentów figury. Owszem, doskonale tuszują wystające tu i ówdzie fałdki, ale przeznaczone są dla kobiet o wszystkich sylwetkach. Nasze propozycje udowodnią, że jednoczęściowe stroje kąpielowe są niebanalne, uniwersalne, a to, co zakryte… kusi bardziej. 🙂

280415_sopot_0756

Seafolly

280415_sopot_0787

Jednoczęściowe stroje kąpielowe łączą w sobie klasę, nawiązującą do legendarnych gwiazd Hollywood i nowoczesny minimalizm. Czerń i biel są ponadczasowe – stanowią idealną bazę każdej garderoby. Ty także powinnaś mieć je w swojej szafie – te kolory oraz kroje zawsze są w modzie i sprawią, że będziesz wspaniale wyglądać przez wiele kolejnych sezonów.

image003

Gossard – Siren

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe mogą być niesamowicie seksowne, a to dzięki sztuce umiejętnego zakrywania i odkrywania naszego ciała. Siren marki Gossard, za pomocą strategicznie umieszczonych siateczek, podkreśla linię talii i optycznie powiększa biust. Głęboki dekolt dodaje całości seksapilu.


Dodaj komentarz