Jak podkreślić mały biust?

Wrzesień 30, 2015 / Bez kategorii / 0

My, kobiety, już tak mamy: gdy nasze włosy są naturalnie proste marzy nam się burza loków, porcelanową cerę chciałybyśmy zamienić na egzotyczną opaleniznę, a nasz biust jest za mały, za duży lub po prostu nie taki, jaki być powinien. Na szczęście na wszystko jest sposób! Tym razem pokażemy Wam, jak podkreślić małe biusty, bo przecież, niezależnie od rozmiaru, kobiece kształty są piękne – wymagają tylko odpowiedniej oprawy.

ABOvo_cukierki_fot (2)

Zacznijmy od podstaw: każda kobieta o małym biuście powinna mieć w swojej szafie tzw. t-shirt bra – biustonosz o gładkich miskach, nieodznaczający się pod ubraniem. Model marki Gossard łączy w sobie funkcjonalność i wygodę: satynowe miseczki są okalane przez delikatną, kobiecą koronkę, a całości dopełniają złote detale.

ABOvo_cukierki_fot (16)

Superboost Lace T-Shirt Bra jest idealny dla małych biustów, gdyż w miseczkach od A do D znajdują się dodatkowe wkładki, dzięki którym dekolt prezentuje się wyjątkowo kobieco.

ABOvo_cukierki_fot (17)

ABOvo_cukierki_fot (19)

Gossard – Superboost Lace T-Shirt Bra

ABOvo_cukierki_fot (20)

Kolejnym must-havem dla posiadaczek małych biustów jest bestseller Watercolour Roses o termicznie modelowanych miskach. Podobnie jak poprzedni model, to również biustonosz typu plunge, który sprawia, że sylwetka staje się proporcjonalna i kobieca. Miękkie wkładki oraz okalające piersi fiszbiny podkreślają dekolt. Kolejnym atutem biustonosza jest zmysłowy, kwiecisty wzór, połączony z bladoróżową koronką.

ABOvo_cukierki_fot (12)

Gossard – Watercolour Roses

ABOvo_cukierki_fot (15)

Biustonoszem, który sprawdza się fantastycznie w przypadku małych biustów jest model Misia & Coco Marlies Dekkers, gdzie strategicznie umieszczone paseczki okalają piersi i uwydatniają biust. W tym modelu zachwytom nad detalami nie ma końca: począwszy od delikatnej, półprzezroczystej falbanki, wykańczającej miętowe miseczki, poprzez zdobiące ramiączka serduszka, a skończywszy na słodkich koralikach. To idealny model, by osłodzić sobie nadchodzącą jesień.

ABOvo_cukierki_fot (5)

Marlies Dekkers – Misia & Coco

ABOvo_cukierki_fot (8)

ABOvo_cukierki_fot (9)

ABOvo_cukierki_fot (3)


Dodaj komentarz