Wyjątkowe miejsce wyjątkowych kobiet

Marzec 8, 2016 / Osobowości / 0

Boutique Bieliznypierwsza w Polsce sieć sklepów multibrandowych – działa w segmencie Premium i Premium+ od 2013 roku. To salony silnie związane z historiami, zarówno kameralnych miejsc, najlepszych, światowych marek, jak i pełnych pasji, inspirujących kobiet, które odważyły się odnieść sukces.

Pomysł stworzenia sieci salonów z bielizną Premium zrodził się w 2012 roku w głowie Barbary Cabaj, właścicielki marki i prezesa Ab Ovo Lingerie S.A. Boutique Bielizny był odpowiedzią na potrzebę konsolidacji rynku – w Polsce aż 70% całego rynku bieliźnianego należy do małych, niezależnych detalistów. Chęć stworzenia sieci, która będzie konkurować z największymi, brzmiała ryzykownie, ale projekt szybko znalazł swoje miejsce na rynku. W przeciągu trzech lat została stworzona największa tego typu sieć w Polsce, w skład której obecnie wchodzi sześć salonów

Co jest przewagą Boutique Bielizny nad innymi salonami?

Przede wszystkim najlepsze światowe marki, które są liderami w swoich segmentach. Boutique Bielizny oferuje idealnie dopasowane biustonosze niezależnie od rozmiaru, najlepszą bieliznę sportową i ekskluzywne kostiumy kąpielowe.
Boutique Bielizny jest pewny jakości swoich rzeczy, dlatego jako pierwsza sieć salonów z bielizną w Polsce wydaje certyfikaty jakości, zapewniające dwuletnią gwarancję na wszystkie produkty.

Dodatkową przewagą jest usługą Personalnego Doboru Bielizny. Większość sklepów w Polsce oferuje usługę brafittingu, czyli doboru odpowiedniego biustonosza do wielkości biustu. Dla ekspertek Boutique Bielizny ważna jest cała sylwetka, dlatego klientki BB mogą skorzystać z porad dotyczących figury i tego, jak uwypuklić atuty i zamaskować niedoskonałości odpowiednią bielizną.

To, co jest absolutnie wyjątkowe w sieci BB to sam koncept. Sieć budowana jest w systemie franczyzowym. Właściciel nie ma sklepu modelowego – sieć współtworzą silne kobiety z pasją, które odważyły się podążyć za swoimi marzeniami i otworzyły własny sklep z bielizną.

Historia z każdej z Pań jest niezwykła i inspirująca.

ania SHOCK ABSORBERUltimate Full Length Tights, 519 zł

Anna Zawada jako pierwsza zdecydowała się otworzyć Boutique, porzucając tym samym pracę w korporacji. Salon przy Al. Niepodległości to kameralne miejsce z klimatem. Regularnie odbywają się w nim warsztaty z różnych dziedzin, prowadzone przez zaprzyjaźnione ekspertki. Jedną z inicjatyw Ani jest Grupa Wsparcia dla zaprzyjaźnionych Pań, która wspólnie trenuje pod hasłem: cel, motywacja, efekt. Ania jest miłośniczką biegania, dobrego kina, literatury, muzyki i pięknej bielizny.

 

paulinaGOSSARD – Superboost Lace Plunge Bra, 219 zł

Paulina Kubicka uwielbia pracę z kobietami i sprawia, że żadna z Pań nie czuję się skrępowana. Paulina już wcześniej zajmowała się sprzedażą, ale Boutique Bielizny w Poznaniu jest dla niej pierwszym miejscem, gdzie ma okazję zajmować się Personalnym Doborem Bielizny. Prywatnie jest szczęśliwą mężatką, prowadzi dom a w wolnym czasie uprawia nordic walking oraz jest wielką miłośniczką zwierząt.

agnieszkachSHOCK ABSORBER Run Bra, 199 zł

Agnieszka Chwierut– Po 15 latach pracy w korporacji postanowiła rozpocząć własny biznes i powrócić do zarzuconych zainteresowań (z wykształcenia jest m.in. technologiem włókiennictwa). Ma ambicję uczynić z Boutique Bielizny w Józefowie miejsce wyjątkowe dla wszystkich swoich przyjaciółek, sąsiadek i nie tylko… Wolne chwile uwielbia spędzać z rodziną i na tenisowym korcie.

agnieszkaMARLIES DEKKERS Leading Strings, 519 zł

Agnieszka Jabłońska – lata doświadczeń sprawiły, że do określenia rozmiaru nie potrzebuje centymetra. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu miała zaszczyt dobierać bieliznę osobom z polskiej sceny muzycznej i filmowej oraz wielu niezwykłym kobietom. Dobór bielizny nie ma dla niej tajemnic. W wolnym czasie chętnie gotuje – zwłaszcza kuchnię włoską. Jej dwa największe marzenia? Otworzenie pięciu sklepów wzorem Boutique Bielizny i stworzenie własnej linii bielizny.

pbasiaSHOCK ABSORBER Padded Pump Sport Bra, 229 zł

Barbara Cabaj – od zawszę pasjonowała się modą oraz jej wpływem na społeczeństwo. To ona odpowiedzialna jest za wybór marek dostępnych w BB. Przy wyborze każdej kolejnej marki zawsze przyświecają jej dwa założenia: najlepszej jakości materiały w połączeniu z unikalnymi konstrukcjami, które dadzą wsparcie różnym kobietom w zależności od ich potrzeb.
Barbara jest odpowiedzialna za wszystkie pomysły, które początkowo wydają się być mało realne a na koniec końców udaje się je zrealizować. Prywatnie dużo czyta, podróżuje i uprawia kick boxing.

Każda z Kobiet, która tworzy Boutique Bielizny to kobieta sukcesu, która nie boi się wyzwań, stawia na jakość i profesjonalizm. Dzięki nim wszystkim codziennie zgłaszają się nowe chętne kobiety chcące przystąpić do sieci Boutique Bielizny i zapracować na swój sukces.


Dodaj komentarz