Dojrzałe Piękno

Wrzesień 16, 2015 / Osobowości / 0

Piękno – kobiecość. Odwaga i naturalność. Akceptacja. Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz udowadnia, że piękno ma wiele synonimów, a dojrzałość… jest jednym z nich.

Boutique Bielizny Dojrzale Piekno 08Empreinte – Irina

Magdalena Cwenówna, bo taki przydomek nadał jej Adam Hanuszkiewicz, zmarły mąż aktorki, to – po prostu – piękna kobieta. I to w każdym wydaniu. Kiedy o ósmej rano otwiera drzwi swego domu na spokojnym, warszawskim Ursusie, ubrana w biały szlafrok, bez grama makijażu na twarzy, wygląda równie wspaniale, co na deskach teatru podczas premiery kolejnej sztuki. Pani Magdalena ma coś, co trudno ubrać w słowa, a co każda kobieta może w sobie wykształcić – pewien wdzięk, klasę i ogromną pewność siebie, którą można wyczuć już przy pierwszym uścisku dłoni.

Boutique Bielizny Dojrzale Piekno 02

Pani Magdalena ma słabość do dwóch rzeczy – pięknych butów i pięknej bielizny. Kiedyś na parę srebrnych szpilek wydawała niebotyczne, jak na PRL-owskie czasy, pieniądze. A podczas sesji, ubrana w ekskluzywną bieliznę francuskiej marki Empreinte, którą uwielbiała już wcześniej, czuła się wyjątkowo seksownie i swobodnie. „Piękna bielizna jest niczym zbroja,” powiedziała, „w którą powinna zaopatrzyć się każda kobieta.”

Boutique Bielizny Dojrzale Piekno 06Empreinte – Vivienne

Według Pani Magdaleny, bielizna stanowi celebrację życia kobiety. Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych biustonoszy, majtek, halek, gorsetów. A zwykłe, codzienne dni od razu stają się lepsze, gdy wiemy, że pod ciepłym swetrem, czy letnią sukienką, mamy na sobie swój ukochany komplet bielizny. Pani Magdalena docenia także wagę bielizny jako aktorka. W teatrze, gdzie spędziła dużą część swojego życia, przebierając się między wyjściami na scenę, czuła się pewnie przede wszystkim wtedy, gdy miała na sobie piękną bieliznę.

Boutique Bielizny Dojrzale Piekno 03

Boutique Bielizny Dojrzale Piekno 05

Pani Magdalena podkreśla, że o pewność siebie musiała zawalczyć. „W życiu każdej kobiety nadchodzi taki czas, gdy czuje się przezroczysta, zupełnie, jakby nikt jej nie zauważał,” przyznaje. Sama kilka lat temu przechodziła przez taki okres. Jest to jednak stan, z którym należy walczyć. Poczucie własnej wartości nie może być budowane na komplementach mężczyzn, czy zazdrosnych spojrzeniach koleżanek. „Chodzi o ten moment, gdy wychodzisz spod prysznica, patrzysz w lustro i podoba ci się to, co widzisz. A potem zakładasz swoją ulubioną bieliznę… i czujesz się jeszcze lepiej.”

Boutique Bielizny Dojrzale Piekno 07

Zdjęcia: Paskuda Photography

Stylizacja fryzury: Atelier Kajetan Góra

Makijaż: Level Up Your Beauty

sesja wykonana dla Boutique Bielizny


Dodaj komentarz