Boutique Bielizny Panache Gossard Marlies Dekkers

Celebracja poranków – rady na dobry początek dnia

Lipiec 22, 2015 / Świat bielizny / 1

Zaspana przewracasz się w pościeli, czekając aż zadzwoni kolejny budzik. Czeszesz się pospiesznie, jednocześnie myjąc zęby. Wywracasz całą szafę do góry nogami w poszukiwaniu odpowiednich ubrań. Twój początek dnia jest taki, jak cała reszta – szybki i stresujący. A przecież poranki mogą wyglądać zupełnie inaczej…

 

Boutique Bielizny sesja stół

Wszyscy dookoła nieustannie i do znudzenia powtarzają, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Czasem nawet o tym pamiętamy i poświęcamy chwilę na przygotowanie zdrowej owsianki, czy talerza świeżych owoców. Zazwyczaj jednak zapominamy, że śniadania należy celebrować, a porankami – cieszyć się. Zyskany rankiem dobry nastrój będzie trwał przez cały dzień. Uśmiech po wyjściu z domu – gwarantowany!

Boutique Bielizny Gossard Elegance slip

Boutique Bielizny Gossard Elegance 3 Gossard – Elegance

Oczywiście smaczne jedzenie nie wystarczy, by wprawić nas w dobry humor. Chodzi o cały misterny proces: pobudkę w ulubionej, pachnącej pościeli, orzeźwiający prysznic, wybór makijażu. Nie ma nic przyjemniejszego niż poranne przechadzanie się po mieszkaniu w swojej ukochanej bieliźnie – niezależnie od tego, czy mamy na sobie prześliczną koszulkę nocną, czy zdążyłyśmy się przebrać w zestaw, w którym będziemy chodzić przez resztę dnia.

Boutique Bielizny Marlies Dekkers Oriental Morphosis body 2

Boutique Bielizny Marlies Dekkers Oriental Morphosis body 1 Marlies Dekkers – Oriental Morphosis %%

Idealna bielizna na początek dnia? Przede wszystkim musi być wygodna i dobrze dopasowana (jak odpowiednio dopasować biustonosz dowiesz się w jednym z naszych salonów lub pod tym linkiem). Kolor i wzór zależą od gustów i – tak jak wszystko inne w życiu kobiety – od aktualnego nastroju. Sprawdzonym rozwiązaniem jest nasz ulubiony, dziewczęcy róż lub relaksujące pastele. Jeśli jednak czujemy, że potrzebujemy dodatkowych sił na dobry początek dnia – wybierzmy mocne, energetyzujące kolory i ciekawe wzory.

BoutiqueBielizny WONDERBRA

Co jeszcze może sprawić, że nasze poranki staną się lepsze? To proste! Rozmowy z przyjaciółmi przy śniadaniu. Miłe słowa od bliskich nam osób wprawią nas w dobry humor i pozytywnie nastroją na resztę dnia.

Boutique Bielizny Panache Gossard Marlies Dekkers

Boutique Bielizny Panache Gossard Marlies Dekkers 2

Zdjęcia: Monika Szałek


Komentarze: 1 dla Wpisu Celebracja poranków – rady na dobry początek dnia

Dodaj komentarz