Bieliźniany plan

Styczeń 20, 2016 / Świat bielizny / 0

Otwórz swoją szufladę z bielizną. Przyjrzyj się jej zawartości. Zastanów się, ile biustonoszy faktycznie idealnie na Tobie leży i dobrze układa się pod różnymi typami ubrań. Większość kobiecych szaf ukrywa biustonosze z rozciągniętymi obwodami, które w żaden sposób nie podtrzymują biustu… „no ale są takie wygodne”. Bardzo popularne są również wbijające się w mostki podniszczone ramiączka, które przyprawiają nas o rumieniec wychylając się ukradkiem z pod bluzki. Ile razy zrezygnowałaś z założenia nowej koszuli, bo każdy biustonosz który masz, odznaczał się pod nią?

Początek roku – pora na porządki! Styczeń to świetny czas, aby stworzyć bieliźniany plan na resztę roku, a my Ci w tym pomożemy

Zużycie biustonosza zazwyczaj wyznaczają haftki przy zapięciu. Zakładając, że każda haftka to jeden miesiąc (w przeciętnym biustonoszu są 3, 4 haftki), biustonosz wystarcza na kwartał, co daje cztery nowe biustonosze w ciągu roku.

Bardzo istotnym jest aby były to określone typy biustonoszy. Dzięki temu, w Twojej szafie znajdą się biustonosze na każdą okazję i do każdego ubrania!

biustonosze kolorystycznie

Numer 1 na naszej liście to biustonosz cielisty. Najbardziej podstawowy model który, stworzy bazę do ponadczasowych gładkich koszul.

Warto zwrócić uwagę aby miska biustonosza była zupełnie gładka, dzięki temu nie będzie odznaczał się pod dopasowanymi ubraniami.

wonderbra t-shirt

Wonderbra – Full Effect Bra

boost  Gossard – Boost

space_odyssey Marlies Dekkers – Space Oddysey

Numer 2: ciemny biustonosz. To kolejny niezbędnik na Twojej bieliźnianej półce. Zwłaszcza jeśli jesteś fanką wiecznie modnej małej czarnej 🙂gossard t shirt bra

 Gossard – T-shirt bra

14746 Marlies Dekkers – Fame Fatale

Empreinte-Cassiopee Empreinte – Cassiopee

Numer 3: Mimo, że w bieliźnianej szafie każdej kobiety powinna znajdować się tzw. baza, pamiętajmy: bielizna nie musi być nudna! Pozwalajmy sobie na kolory, które poprawią nam humor i pozwolą na przemycenie odrobiny szaleństwa pod codziennym, służbowym uniformem. 🙂

biustonosz-cleo-by-panache-maya-balconet-teal-animal

 Panache – Maya

14204 Gossard – Superboost Lace

Numer 4: W naszej szufladzie z bielizną nie może zabraknąć tzw. biustonosza na nasze dni podczas menstruacji, kiedy kobiecy biust bardzo często zwiększa rozmiar. Lepiej nie męczyć siebie ani biustu i mieć jedn w większym rozmiarze zmniejszy dyskomfort podczas „tych” dni.

14436

  Empreinte – Vivienne

Numer 5: Biustonosz sportowy to też nasz niezbędnik! I to nie tylko do uprawiania sportu, choć o odpowiednim podtrzymaniu dla biustu podczas wzmożonego wysiłku fizycznego nie możemy zapomnieć. Biustonosz sportowy sprawdza się wszędzie: w domu, w pracy, na zakupach, w zabawach z dziećmi. Najlepszy biustonosz sportowy Shock Absorber to biustonosz do zadań specjalnych!

Shock Absorber ultimate run bra Shock Absorber – Ultimate Run Bra

Shock Abrorber Active Multi Sport Support Shock Absorber – Active Multi Sport Support

Numer 6: Wesela, sylwester, bale karnawałowe to momenty w którym potrzebujemy niezawodnego i dobrze trzymającego straplessa. Ultimate Strapless marki Wonderbra jest niezawodny i doskonale sprawdza się przy takich okazjach.

12497 Wonderbra – Strapless Bra

Jeśli wyposażycie swoją szufladę w taką bieliznę, nie będzie wam straszna żadne nieoczekiwane wyjście, a każda kreacja, jaką na siebie założycie będzie wyglądać na was olśniewająco.

Pamiętajmy, że biustonosze nosimy naprzemiennie, biustonosz który założymy jednego dnia, drugiego dnia musi pozostać w szufladzie, żeby jego włókna mogły wrócić na swoje miejsce, ponieważ elastyna w kontakcie z potem naszego ciała mięknie i szybciej się rozciąga.


Dodaj komentarz