maison lejaby boutique bielizny

Bielizna: trendy wiosna-lato 2016, cz. 1

Sierpień 5, 2015 / Świat bielizny / 0

Nie od dziś wiadomo, że Paryż do stolica mody. To tu swoje pracownie mieli wielcy krawcy XX wieku – Coco Chanel, Dior, Yves Saint Laurent – którzy na zawsze zmienili oblicze współczesnej mody.

Paryż nie wyznacza wyłącznie odzieżowych trendów. W tej francuskiej metropolii od lat podejmuje się również decyzje dotyczące trendów na nadchodzące sezony w bieliźnie.

maison lejaby boutique bielizny 1

maison lejaby boutique bielizny 2

W lipcu i styczniu firmy z całego świata zjeżdżają się, by zaprezentować swe nowe kolekcje, które na sklepowe wieszaki trafią dopiero sześć miesięcy później. Lipcowe targi są największe – dotyczą kolejnego sezonu wiosna-lato.

maison lejaby boutique bielizny 3

Dziewiąta rano. Paryż. 37 stopni. Cierpliwie czekamy na swoją kolej, by już wkrótce znaleźć się w towarzystwie tych wszystkich cudownych produktów i specyficznej atmosfery, jaka panuje na targach. Upał, który panował, sprawił, że tegoroczne targi na długo pozostaną one w mojej pamięci. Już przed pierwszym spotkaniem wyglądałyśmy jak po wizycie w saunie!

Ale dosyć o pogodzie. 🙂 Czas skupić się na bieliźnie, która już w styczniu trafi do salonów Boutique Bielizny.

Co zobaczymy w nadchodzącym sezonie?

Przede wszystkim: biel. Wraca do naszych szuflad i będzie to kolor #1 nadchodzącego sezonu. Biel to nowy kolor cielisty. Nosimy ją również pod białe bluzki. 🙂

maison lejaby boutique bielizny 4

Róż: jasny, pudrowy róż będzie alternatywą dla tych, którzy za bielą nie przepadają, a kolorem cielistym są znudzeni. Róż sprawdzi się doskonale w połączeniu z większością letnich stylizacji.

maison lejaby boutique bielizny 5

Zgaszone kolory – chyba nie znam osoby, która ich nie lubi! Są wytworne, wyrafinowane, zmysłowe… i do tego pasują do większości typów urody.

maison lejaby boutique bielizny 6

maison lejaby boutique bielizny 7

W kolekcjach zobaczymy oczywiście także inne kolory, takie jak pomarańcz, kobalt, czy mięta.

Zaprezentowane zdjęcia przedstawiają trendy według marki Maison Lejaby, która niewątpliwie idealnie wpasowuje się paryski klimat. Zostały zrobione podczas prywatnego spotkania w showroomie marki. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

Więcej o pozostałych trendach już wkrótce.

Barbara Cabaj

– prezes Boutique Bielizny


Dodaj komentarz