Bielizna i makijaż – niezawodny duet

Kwiecień 13, 2016 / Styl życia / 0

My kobiety mamy tą magiczną umiejętność łączenia ze sobą każdego, najdrobniejszego elementu – butów do torebki, torebki do bielizny, biustonosza do szminki – a to wszystko dodatkowo oddaje nasz charakter i humor w danej chwili. Dlatego warto zastanowić się jak połączyć bieliznę z najnowszymi trendami w makijażu.

MAKIJAŻ NUDE

Untitled-5

Trendem, który stał się bardzo popularny w tym sezonie jest makijaż nude. To idealny sposób, żeby podkreślić nasze naturalne piękno. Wystarczy dobrze dobrany podkład, lekkie podkreślenie brwi, tusz do rzęs i delikatnie wykonturowana twarz różem lub bronzerem. Dzięki tym kilku krokom będziemy wyglądać świeżo.

Dopasuj do tego: Bieliznę w kolorze beżowym lub czarnym – to najlepiej podkreśla naturalność

marliesb 12497b 16033b
MARLIES DEKKERS
Dame De Paris
WONDERBRA
Strapless Bra
EMPREINTE
Melody
SMOKEY WIECZOROWĄ PORĄ

Untitled-7

Od lat niezawodnym sposobem, aby zrobić wrażenie, jest Smokey Eye. Mocno roztarty cień do powiek dodaje spojrzeniu seksownej tajemniczości. Jeśli nie chcemy, aby makijaż był zbyt ciężki, możemy klasyczną czerń zastąpić naturalnym brązem lub eleganckim granatem. Pamiętajmy też, aby usta pomalować w kolorze neutralnym, aby całość nie stała się zbyt ciężka – na takie połączenie pozwólmy sobie przy wieczorowych wyjściach na czerwony dywan.

Dopasuj do tego: Co tylko zechcesz! Ten makijaż doda pazura każdej stylizacji!

15145b 15633b 15423b
GOSSARD
Entice
MARLIES DEKKERS
Kunoichi
MARLIES DEKKERS
Laghertha’s Armor
FUKSJA CZY CZERWIEŃ?

Untitled-6

Intensywny kolor ust nas nie opuszcza, ale zmienia swoje oblicze. Kolory wina i ciemne bordo zamieniamy na klasyczną czerwień lub intensywną fuksję. Taki makijaż to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą dodać wyrazistego akcentu w swojemu makijażu nude. Mocno podkreślone usta zawsze będą przyciągać spojrzenia wszystkich wokół.

Dopasuj do tego: Usta w kolorze fuksji świetnie wyglądają połączone z innym intensywnym kolorem np. fioletem, turkusem albo różem – od razu poczujemy przypływ energii; czerwone usta aż proszą się o czarną bieliznę – taki duet pozwoli podbić Ci każdy dzień (i każdego mężczyznę 😉

15104b 15294b 15373b
GOSSARD
Gypsy
GOSSARD
Gypsy
GOSSARD
Lacey

 

Jednak najważniejsze to bawić się stylem, eksperymentować z połączeniami, żeby najlepiej wyrazić siebie i czuć się doskonale we własnym ciele.


Dodaj komentarz