70 urodziny Empreinte

Styczeń 29, 2016 / Bez kategorii / 0

70 urodziny marki Empreinte.

70 urodziny to nie lada gratka dla każdego a tym bardziej jeśli mówimy o najlepszej na świecie francuskiej marce Empreinte. Założona 1946 roku w Breście w marka Empreinte w tym roku obchodzi swój 70 jubileusz i był to powód to wyprawienia iście królewskich urodzin.
W ostania sobotę Boutique Bielizny, reprezentując Polskę uczestniczył wraz z przedstawicielami 40 innych krajów w bankiecie zorganizowanym na cześć marki Empreinte w Zameku Chantilly

 

1

Zamek a raczej Château de Chantilly składa się z dwóch pałaców : Petit Chateau i Grand Chateau oddzielonych od siebie fosą. Pałac szczyci się drugą po muzeum w Luwrze kolekcją malarstwa. Możemy tam znaleźć ponad 1000 obrazów artystów takich jak: Sassetta, Giotta, Rafaela czy Botticello. W zamku zgromadzono również okazałą bibliotekę, w której doszukać się możemy ponad 30 tysięcy woluminów i starodruków.
Poniżej kilka możecie zobaczyć jak przebiegała impreza urodzinowa :

Pierwszą atrakcją był pokaz dresażu koni. Panie w epokowych sukniach z dumą zasiadały pięknych koni.

12Powyżej zdjęcie części osób pracujących dla Empreinte

4Od lewej : Ewelina Baczyńska- Manager Logistyki w Boutique Bielizny Od prawej: Prezes AB OVO LINGERIE, które jest właścicielem marki Boutique Bielizny: Barbara Cabaj

5Pokaz oraz cała oprawa idealnie nawiązywał do motywów kolekcji wiosenno letniej marki Empreinte na sezon Wiosna Lato 2016: gdzie możemy dostrzec inspiracje zaczerpnięte z pałacowych wnętrz.

ad

Po cudownym pokazie jazdy konnej udaliśmy się na prywatę zwiedzanie zamku i uroczystą kolację.

uyvbkjnl

Wśród dziesiątków tysięcy książek można znaleźć wiele białych kruków w tym np. Biblie Gutenberga. Warunek jaki pozostawił właściciel to możliwość wypożyczania dzieł przez zwykłych śmiertelników.

pokml;Obrazy wiszą dokładnie tak, jak chciał tego ostatni właściciel zamku: książę d’Aumale, który zmarł bezdzietnie pozostawiając posiadłość instytutowi Francuskiemu.

qwertyasdfgPowyżej słynny obraz Rafaella : Trzy Gracje przedstawiający między innymi Wenus i Minewre (alegorie Cnoty i Miłości), pomiędzy którymi Scypion musi dokonać wyboru. Złote jabłka trzymane przez kobiety symbolizują prawdopodobnie nieśmiertelność, którą zdobywa wybierając Cnotę.Trzy Gracje to pierwszy kobiecy akt Rafaela.

hjkTu Boutique Bielizny w towarzystwie agentki na Wielka Brytanie- Katy123Na królewskich urodzinach nie mogło zabraknąć pokazu fajerwerków.

456

 


Dodaj komentarz