Brazyliany

6 modeli majtek, które powinnaś mieć

Maj 4, 2015 / Świat bielizny / 0

Mówiąc „bielizna”, my kobiety myślimy o biustonoszu jako pierwszym i tym ważniejszym elemencie. Tymczasem mimo, że majtki mają mniej misterną konstrukcję niż biustonosze, również wymagają odpowiedniego dopasowania. Popieramy noszenie kompletów bielizny (ba! jesteśmy ich miłośniczkami ) i dobieranie odpowiednich majtek do stroju.

 

Przedstawiamy podstawowe kroje majtek,  które powinna mieć w swojej szafie każda z nas.


Figi
to klasyczna odmiana majtek – najbardziej popularna i najwygodniejsza. To płytkie majtki z charakterystycznymi, niższymi bokami. Są idealne gdy decydujesz się na biodrówki.

Untitled Capture00011

Untitled Capture00012 Marlies Dekkers – Triangle


Szorty
mają szersze boki. Są bardziej zabudowane niż figi, dzięki czemu zakrywają większą część pośladków. Mogą być głębsze lub płytsze. Doskonale sprawdzają się pod obcisłymi spodniami.

Untitled Capture00010

Untitled Capture00009 Marlies Dekkers – Dame de Paris


Szorto-stringi
– tak, tak, istnieje taki krój!  Są to majtki, które dzięki szerokim bokom z przodu i z profilu wyglądają jak szorty. Natomiast z tyłu są wycięte tak jak stringi, tym samym odsłaniając pośladki. Taki krój jest świetny, jeśli chcesz wyszczuplić biodra.

Untitled Capture00020

Untitled Capture00021 Marlies Dekkers – Dame de Paris


Majtki z wysokim stanem
to idealna propozycja, jeśli chcesz poczuć się kobieco i seksownie, tuszując przy tym drobne mankamenty sylwetki, takie jak zbyt szerokie biodra czy wystające boczki. Głębokie wycięcia na biodrach powodują, że nogi wydają się dłuższe i smuklejsze.

Untitled Capture00042

Untitled Capture00043 Gossard – Superboost Lace

 

Brazyliany są modelem, w którym pośladki prezentują się wyjątkowo apetycznie. To fason dla Ciebie, jeśli chcesz podkreślić swoje kobiece kształty. Szerokie boki korygują linię bioder, dlatego te majtki możesz bez obaw nosić pod dopasowanymi spodniami, czy spódnicami z lekkiego, zwiewnego materiału.

Untitled Capture00015

Untitled Capture00016 Gossard – Glossies

 

Jeśli w bieliźnie ponad wszystko cenisz wygodę, a nie chcesz rezygnować z ulubionej, obcisłej sukienki, koniecznie zaopatrz się w bezszwowe majtki. Model perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki i pozwala uniknąć nieeleganckich linii na ubraniu.

Untitled Capture00028

Untitled Capture00030 Maison Lejaby – Nuage pur culotte

Zdjęcia: mdFoto.pl

Który model jest Waszym ulubionym?


Dodaj komentarz