5 pomysłów Push-Upa na zimową chandrę

Grudzień 18, 2015 / Okiem Push-Upa / 0

Tegoroczna zima raczej nie przypomina bajkowego sezonu wprost ze świątecznej pocztówki. Zamiast białego, puchowego śniegu z nieba pada zimny deszcz, a coraz krótsze dni upływają przede wszystkim w pracy. Na szczęście Push-Up nie traci optymizmu i cieszy się każdą chwilą! Piesek postanowił podpowiedzieć ludziom kilka pomysłów na poradzenie sobie z zimową chandrą.

1. Książka i pyszna przekąska na świeżym powietrzu? Czemu nie! Kto powiedział, że piknik dozwolony jest tylko latem? Wykorzystaj słoneczny dzień, których tej zimy pod dostatkiem i spędź go z książką oraz ulubionym smakołykiem.

1

2. Pogoda nie dopisuje? Wieczór w domowym zaciszu jest zawsze trafionym pomysłem! Poćwicz swój umysł i spędź deszczowy wieczór z bliską osobą grając w ulubioną grę planszową.

2

3. Co powiesz na krótki wypad w góry? Nigdzie indziej nie ma tak pięknej zimy! Świeże powietrze i malownicze widoki sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i wypoczęta przed kolejnym poniedziałkiem. 🙂

3

4. Święta tuz tuż, a Ty wciąż nie kupiłaś prezentów? Cóż… nic tak nie poprawia chandry jak zakupy. 😉 Wybierz się do swoich ulubionych sklepów lub, jeśli chcesz uniknąć tłumów, przejrzyj sklepy internetowe w poszukiwaniu upominków dla bliskich.

4

5. Śmiej się! Jeśli nawet do deszczowych dni podejdziesz z optymizmem, nie będą już one takie straszne. Postaraj się więcej uśmiechać, a sama zobaczysz, że Twój organizm zacznie wydzielać hormon szczęścia, który od razu poprawi Ci nastrój.

5


Dodaj komentarz